Safe AQ UG Paski testu kwasu moczowego do glukometru

Safe AQ UG test kwasu moczowego w krwi

Paski testowe do pomiaru kwasu moczowego w kompleksowym glukometrze Safe AQ UG. Testy mają wysoką dokładność uzyskiwanych wyników i technologię zapobiegającą interferencji z innymi substancjami.

Testy są przeznaczony do użytku zewnętrznego (diagnostyka in vitro), wyłącznie z glukometrem Safe AQ UG.

Doskonale przystosowane do samokontroli osób z cukrzycą, dną moczanową, podagrą lub kobiet w ciąży. Może być też wykorzystywany przez profesjonalny personel medyczny.

Do uzyskania wyniku kwasu moczowego w krwi wystarczy świeża małą próbka kapilarna lub żylna. Dokładny pomiar już po 25 sekundach od nałożenia próbki.

Opakowanie zawiera 50 pasków testowych w 2 fiolkach.

Cechy pasków testowych

Auto-kodowanie pasków testowych: automatyczne kodowanie partii pasków testowych. Dzięki temu glukometr jest łatwy i szybki w obsłudze.

Metoda GDH-FAD – testy wykorzystują enzym GDH-FAD który eliminuje wpływ aż 74 substancji endo i egzogennych, w tym cukrów prostych maltozy, galaktozy, fruktozy oraz wielu leków jak ampicylina, penicylina, ibuprofen, kwas askorbinowy itd.

System Safe AQ UG – pojedynczy, poręczny analizator, umożliwia wykonanie pomiaru poziomu glukozy i kwasu moczowego we krwi pełnej, kapilarnej, pobranej z opuszka palca lub krwi pełnej pobranej z żyły.

Specyfikacja

  • Wielkość próbki: 3 μL
  • Zakres pomiaru systemu: 181 μmol/L~1188 μmol/L (3,0 mg/dL~20,0 mg/dL)
  • Czas badania: 25 sekund
  • Odczynnik w pasku składa się z oksydazy kwasu askorbinowego, pochodnej ferrocenu, roztworu buforowego, itp.

Dostępność pasków testowych Safe AQ UG w sklepie redmed.pl

Testy glukozy Safe AQ UG w najlepszej cenie.

Glukometr