Safe AQ UG Paski testu glukozy do glukometru

Testy Glukozy Safe AQ UG

Paski testowe do pomiaru glukozy w kompleksowym analizatorze Safe AQ UG. Testy mają wysoką dokładność uzyskiwanych wyników i technologię zapobiegającą interferencji z innymi substancjami.

Testy są przeznaczony do użytku zewnętrznego (diagnostyka in vitro), wyłącznie z glukometrem Safe AQ UG.

Doskonale przystosowane do samokontroli osób z cukrzycą, dną moczanową, podagrą lub kobiet w ciąży. Może być też wykorzystywany przez profesjonalny personel medyczny.

Do uzyskania wyniku glukozy w krwi wystarczy świeża małą próbka kapilarna lub żylna. Dokładny pomiar już po 5 sekundach od nałożenia próbki.

Opakowanie zawiera 50 pasków testowych w 2 fiolkach.

Cechy pasków testowych

Auto-kodowanie pasków testowych: automatyczne kodowanie partii pasków testowych. Dzięki temu glukometr jest łatwy i szybki w obsłudze.

Metoda GDH-FAD – testy wykorzystują enzym GDH-FAD który eliminuje wpływ aż 74 substancji endo i egzogennych, w tym cukrów prostych maltozy, galaktozy, fruktozy oraz wielu leków jak ampicylina, penicylina, ibuprofen, kwas askorbinowy itd.

System Safe AQ UG – pojedynczy, poręczny analizator, umożliwia wykonanie pomiaru poziomu glukozy i kwasu moczowego we krwi pełnej, kapilarnej, pobranej z opuszka palca lub krwi pełnej pobranej z żyły.

Specyfikacja

  • Wielkość próbki: 0,6 μL
  • Zakres badania: 20 ~ 600 mg/dL (1,1 ~ 33,3 mmol/L)
  • Czas badania: 5 sekund
  • Paski Testowe nie wymagają kodowania.
  • Enzym FAD-GDH – Odczynnik w pasku testowym składa się z dehydrogenazy glukozy FAD, żelazicyjanku potasu, roztworu buforowego oraz stabilizatora itp.

Dostępność pasków testowych Safe AQ UG w sklepie redmed.pl

Testy glukozy Safe AQ UG w najlepszej cenie.

Glukometr