Glukometr Accu-Chek Instant z aplikacją mySugr

Innowacyjny system glukometru Accu-Chek Instan z aplikacją mobilną mySugr to nowa jakość w monitorowania glukozy dostępna dla każdego.

Nowoczesny glukometr Accu-Chek Instant jest połączony bezprzewodowo z popularną aplikacją mySugr w wersji Pro. Takie połączenie maksymalnie wspiera terapię cukrzycy. Wyniki z glukometru są automatycznie przesyłane za pomocą Bluetooth do aplikacji mobilnej mySugr lub przy użyciu kabla mikro USB do komputera. Przy połączeniu z Internetem dane zapisywane są również w Chmurze.

System rekomendowany jest dla pacjentów korzystających z dawek insuliny i swobodnie korzystających z aplikacji mobilnych na smartfonie.

Najważniejsze korzyści zestawu Accu-Chek Instant z mySugr

Aplikacja mySugr w wersji PRO jest za darmo do pobrania na iPhone (AppStore) i telefony Android (Google play).

Szybki dostęp do wszystkich informacji związanych z cukrzycą.

Przypomnienia o pomiarze na twoją komórkę.

Praktyczne raporty dla twojego lekarza.

Nowoczesny glukometr ze wskaźnikiem zakresu docelowego oraz unikalnym testem paskowym.

Łatwa i szybka synchronizacja danych.

Glukometr Accu-Chek Instant

Czytelny wyświetlacz

Dokładne wyniki

Jeden przycisk do nawigacji

Pamięć 720 wyników zapisanych z datą i godziną, które można eksportować bezprzewodowo do aplikacji mySugr

Za pomocą jednego przycisku można sprawdzić wyniki glikemii oraz średnie (z 7, 30 i 90 dni), które pojawiają się na wyświetlaczu.

Wskaźnik zakresów docelowych
Strzałka przesuwa się na wyświetlaczu wzdłuż zakresów glikemii określając czy wynik znajduje się powyżej zakresu docelowego glikemii (kolor niebieski), w zakresie docelowym glikemii (kolor zielony), czy poniżej zakresu docelowego glikemii (kolor czerwony). Zakresy docelowe glikemii powinny być dopasowane przez lekarza indywidualnie do terapii pacjenta.


Łatwość w użyciu
Wystarczy włożyć test do badania cukru Accu Chek Instan do gniazda glukometru i nałożyć niewielką próbkę krwi na kapilarę testu paskowego. Wynik pojawi się w czasie poniżej 4 sekund na dużym, czytelnym wyświetlaczu. Po usunięciu testu paskowego glukometr wyłączy się automatycznie.

Metoda pomiarowa opera się na FAD-zależna dehydrogenaza glukozowa (GDH) wyizolowana z A. oryzae, przekształca glukozę w próbce krwi do glukonolaktonu. Reakcja ta wywołuje nieszkodliwy prąd stały, który jest przetwarzany za pomocą glukometru w celu interpretacji wyniku pomiaru stężenia glukozy we krwi. Próbka jak i warunki środowiskowe są oceniane za pomocą prądu zmiennego i stałego.

Zakres pomiarowy systemu: 10–600 mg/dL (0,6–33,3 mmol/L)
Wielkość próbki: 0,6 μL
Gwarancja dokładności potwierdzona certyfikatami zgodności z normą ISO 15197L2013/EN ISO 15197:2015.

Aplikacja mySugr PRO

Glukometr Accu Chek Instant stanowi doskonałe połączenie z aplikacją mySugr.
Dzięki połączeniu Bluetooth wartości glikemii są automatycznie przesyłane z glukometru Accu-Chek Instant prosto do aplikacji mySugr. Smartfon sam zbiera i synchronizuje wartości glikemii.

Szybki dostęp do informacji o poziomie cukru we krwi – Synchronizacja z glukometrem Accu-Chek Instant i pobieranie regularnych pomiarów glikemii umozliwia oszacowanie wartość hemoglobiny glikowanej (HbA1c).

Czytelne wykresy o postępach – dzięki statystykom aktualizowanym w czasie rzeczywistym, pomagają monitorować cukrzycę na bieżąco.

Czytelne raporty dla ciebie i twojego lekarza w formacie PDF, CSV lub MS Excel.

Kalkulator bolusa – precyzyjne wyliczenie dawki insuliny.

Intuicyjne wyszukiwanie za pomocą opisów, tagów i dat przypisywanych do wyników.

Ustawienia przypomnień o pomiarze.

Producent: Roche

Glukometry wykonują pomiar na postawie próbki krwi, najczęściej pobranej z palca pacjenta. Badanie poziomu glukozy można wykonać samodzielnie lub z pomocą pielęgniarki, w domu, przychodni POZ lub szpitalu. Glukometry wykorzystują jednorazowe paski do pomiaru glukozy i po zużyciu należy je bezpiecznie zutylizować, ponieważ zawierają krew. Dostępne są także glukometry bezinwazyjne, lub bez-paskowe. Glukometr Safe AQ możesz kupić w sklepie redmed.pl oraz paski do glukometru Safe AQ w sklepie e-medical.eu

Glukometr